Haber

Sıkı tutun! Acun Ilıcalı Kaç Araba ve Motosiklet Sahibi Olduğunu Açıkladı: ”Dünyanın Çeşitli Yerlerinde”

Programları ve açıklamalarıyla her zaman gündemde olan ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, adından söz ettirecek itiraflarda bulundu.

Acun Ilıcalı herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı. Ilıcalı, kaç arabası ve motosikleti olduğunu açıkladı.

Lüks hayatı, özel hayatı ve çarpıcı açıklamalarıyla her zaman gündemde olan Acun Ilıcalı, Parıltı Tuğba Namlı’nın YouTube kanalında yaptığı açıklamalarla çok konuşuldu. Her açıklaması olay olan ünlü isim, bu sefer kaç tane arabası ve motosikleti olduğunu açıkladı.

Hız tutkusuyla tanınan Acun Ilıcalı, yapımcılığını üstlendiği ‘Survivor’ yarışmasının yeni sezonunun ilk bölümlerine uçak, kamyon ve klasik otomobil gibi popüler araçlarla katılarak uzun süre konuşuldu.

‘Hayatımda hiçbir şeyi gösteriş olsun diye yapmadım. Acun Ilıcalı, “Hayatımı daha yeterli standartlara yükseltmek için yaptım, parayı hep o tarafta kullandım.” Soruya şu şekilde cevap verdi:

‘Çok fazla arabam yok, 3-4. 12-13 tane motosikletim var. Dünyanın her yerinde taşıyamadığım motosikletler var. Ne yapmalıyım? Motosikletle mi gitmeliyim? Dominika’da 4, Miami’de 2, Çeşme’de 3, İstanbul’da 4 var.’

Acun Ilıcalı’nın bu açıklaması kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Programın bu bölümü sosyal medyada paylaşıldı ve ‘Lükse bak’, ‘Ne güzel hayat’ gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu