Haber

Başkan Dündar’dan Türk Bayrağı pazar esnafına

-Önder Dündar’dan pazar esnafına Türk Bayrağı
– Dündar vatandaşların Cumhuriyet Bayramını kutladı

Osmangazi Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle ilçeyi bayraklarla süslerken, Belediye Başkanı Mustafa Dündar da esnafa Türk Bayrağı dağıttı.

Cumhurbaşkanı Dündar, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılını çarşı esnafıyla birlikte kutladı. Dündar, Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi’ndeki esnafı ziyaret ederek, esnafa vitrinlere asılmak üzere Türk Bayrağı hediye etti. Başkan Dündar ayrıca alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet ederek tüm Bursalıların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik etti.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Türk Milleti olarak Cumhuriyetin 100. yılına ulaşmanın haklı gururunu ve memnuniyetini yaşadıklarını belirterek, “Cumhuriyetimizin 100. yılında geleceğe büyük bir umutla bakıyor ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Tarihimizden aldığımız güç ve Türk Yüzyılı vizyonuyla emin adımlarla ilerliyoruz.Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Şehitlerimizi, özellikle milletimizin istiklâli uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. ve vatanları uğruna, kahraman gazilerimize şükranla.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

seyitgaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu