Haber

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Ergin’ yanıtı: Sadullah Bey başka bir partinin adayı…

Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in ittifak protokolü kapsamında ‘CHP’nin kalesi’ olarak bilinen Çankaya’nın da içinde bulunduğu Ankara 1’inci bölgeden aday gösterilmesinin ardından gelen tepkilere değinen Kemal Kılıçdaroğlu, böyle olmasının normal olduğunu söyledi. tartışmalar.

T24’ten Murat Sabuncu’nun haberine göre; CHP lideri Kılıçdaroğlu, ilk kez 5 partinin parti logosuyla seçime girdiğini hatırlatarak, tartışmalı adayları sanki CHP’liymiş gibi eleştirdiğini söyledi. Kılıçdaroğlu, “Bu nedenle herkes CHP’li değil, sadece CHP’lilerin gireceğini ve nasıl bizim listemize alınacağını söylüyor” diyen Kılıçdaroğlu, zamanla herkesin mevcut yeni ortama alışacağını sözlerine ekledi.

Kılıçdaroğlu, “Sadullah Bey başka bir partinin adayı, diğer arkadaşlar da başka bir partinin adayı. Bizim partimizde de var. Dediğim gibi Saadetçiler var, DEVAcılar var, Gelecek Partisililer, Demokrat Partililer, İYİ Partililer var. Partililer, bu oyların boşa gitmemesi ve lehlerine çalışmaları için böylesine akılcı bir politika izlendi” dedi. (KAYNAK)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu