Teknoloji

Yapay Zeka Destekli Google Arama Başlıyor!

ABD merkezli teknoloji devi Google, birkaç hafta önce, G/Ç 2023 Arama hizmetine yapay zeka üssü ekleyeceğini duyurdu. Şirket, o gün yaptığı açıklamalarda sürecin ne zaman başlayacağına dair herhangi bir şey söylemedi. Ancak bugün, Google Arama’da devrim niteliğindeki yenilikler hakkındaÖnemli bir gelişme oldu.

Şirket, Search Labs aracılığıyla ABD’deki kullanıcılara rapor veriyor. kayıt olarak yapay zeka destekli Arama’nın yeni özelliklerini test edebileceklerini duyurdu. Kayıttan sonra bekleme kuyruğuna alınacak kullanıcılar, e-posta aldıktan sonrayapay zeka destekli Google Arama’yı kullanmaya başlayabilecekler.

Tüm platformlarda mevcut!

Google’ın resmi blog sayfasından yapılan açıklamada yapay zeka destekli Arama hizmeti Android, iOS ve web sürümünde kullanılabileceği belirtilmiştir. Bu sayede kullanıcılar istedikleri yerde yepyeni Google Arama’yı deneyimleme fırsatına sahip olacaklar. Bu ortada; yapay zeka destekli Google Arama’ya kaydolmayı sağlayan Search Labs tarafından. Türkiye’de değil belirteyim. Hâlâ Seach Labs’e ulaşmak istiyorsanız, Buradaİlişkiyi kullanabilirsiniz.

Yapay zeka destekli Google Arama, arama terimleriyle ilgilidir sonuçlara ulaşmayı kolaylaştıracaktır. . Şirket, yapay zekanın tam olarak ne aramak istediğini anlayacağını ve buna göre sonuçlar üreteceğini belirtiyor. Elbette yapay zeka tabanlı Google Search’ün ne kadar sorunsuz olduğunu denemeden yorumlamanın bir anlamı yok. Avantaj yok.

Yapay zeka tabanlı Google Arama hakkında detaylı bilgi için:

gulsehir-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu