Teknoloji

Kena: Bridge of Spirits Xbox Konsollarına da Geliyor

Ember Lab tarafından yapılan duyuruyla, Kena: Bridge of Spirits Xbox konsollarına da geliyor. Ağustos ayını bekleyin. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Marvel Rivals PS5 ve Xbox Series Konsollarına da Geliyor


Hem görselliği hem de masalsı dünyası ile bizleri etkileyen bir oyun diyebileceğimiz Kena: Bridge of Spirits, PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 21 Eylül 2021 tarihinde satışa sunulmuştu. Oyuna adını veren Kena karakterini yönettiğimiz oyunda, kutsal dağ tapınağını bulmak için terk edilmiş bir köye yolculuk yapıyorduk. Bu yolculuk ise bizi, gezici ruhların hapsolduğu ve balta girmemiş bir ormanda gizlenen unutulmuş topluluğun sırlarını ortaya çıkartacağımız zorlu bir mücadeleye dahil ediyordu.

Kena: Bridge of Spirits Xbox Konsollarına Ağustos Ayında Geliyor

2022 yılının Eylül ayında Steam mağazasına da gelen Kena: Bridge of Spirits, Nisan ayında ESRB tarafından yapılan derecelendirme ile Xbox konsollarına da geleceğinin ilk işareti verilmişti. Bugün ise beklenen müjdeli haber geldi. Hem oyunun Xbox One ve Xbox Series versiyonları duyuruldu hem de çıkış tarihi 15 Ağustos 2024 olarak açıklandı.

Çıkışının yıldönümünde yayınlanmış olan güncelleme ile Kena: Bridge of Spirits oyununa New Game+ seçeneği eklenmişti. Yani açtığınız yetenekler, geliştirmeler ve Rot’lar ile yeni oyuna başlayabiliyorsunuz. Ayrıca yeni çatışmalar ve meydan okumalar sizleri bekliyor iken, yeni düşmanlarla da karşılaşıyoruz.

Güncellemenin içeriğinde ayrıca yeteneklerinizi keskinleştirip yeni ödüller açabileceğiniz testler, yeni kıyafetler, oyun stilinizi özelleştirmek için Charmstone’lar ve daha eğlenceli pozlar, yeni ışıklandırma düzeni ve hareketli kamera özelliğinin olacağı gelişmiş fotoğraf modu da bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu