Ekonomi

İTSO ve esnaf odalarından birlik mesajı

BURSA (DÜNYA) – İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Lideri Yavuz Uğurdağ, İTSO Meclis Lideri Mahmut Demirtaş ve İTSO İdare Şurası Üyeleri, İnegöl’de faaliyet gösteren Esnaf Odaları Liderlerini ziyaret ettiler. İTSO Lideri Yavuz Uğurdağ, ziyaretler esnasında yapılan sohbetlerde Odaların meselelerini dinleyerek tahliller noktasında ellerinden gelen takviyesi vereceklerini söz etti.

İTSO Lideri Yavuz Uğurdağ, “İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası olarak geçtiğimiz günlerde dernek ve odalarımızla birlikte birinci kez gerçekleştirdiğimiz ‘İnegöl İş Dünyası Platformu’ toplantısının ardından ziyaretlerimize başladık. Bizler, İnegöl’e hizmet etmek için bir ortaya gelen kişi ve kuruluşlarız. İnegöl’de tüm dallara hizmet etmeye devam ediyoruz. Toplumsal hayatta da iş dünyasında da birlikte olan insanlarız lakin kurumların bu fotoğrafları vermesi, bu birlik ve beraberliği toplumsal açıdan da insanlara yansıtması gerektiği kanısındayız. Misafirperverliklerinden ötürü Oda Liderlerimize teşekkür ediyoruz. İnegöl’de hangi Odanın ne kaygısı varsa bu ferdî değildir, hepimizin derdidir. Biz bu birlik ve beraberliği sürdürerek tüm meseleleri tek beden olarak aşmak düşüncesindeyiz” dedi.

Başkan Yavuz Uğurdağ ve İdare Heyeti Üyeleri, yapılan ziyaretler esnasında Esnaf Odaları Liderlerini, 27 Şubat Çarşamba günü İTSO binasında 2’ncisi gerçekleştirilecek olan İnegöl İş Dünyası Platformu’na davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu