Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: ‘Tüm oyunları bir bir bozdunuz’

gençlik ve Spor Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “İç güçler, dış güçler, masadakiler, masada olmayanlar Türkiye ile ne yapmaya çalıştılar? Tasarlamaya çalıştılar. Bunun istihbaratına inanamadılar.” millet, bu milletin öngörüsü, bu milletin öngörüsü, işte Kula’daki oy oranımız, Türkiye’deki oy oranımız, 14 Mayıs’ta ne yaptınız bütün oyunları bir bir bozdunuz.” söz konusu.

Manisa programı kapsamında Kula ilçesini ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, Kula atlı cirit takımı ve yaren takımı ile karşılandı.

Yunus Emre Kent Meydanı’nda “Annemin ocağı, babamın ocağı Kula” ile başladığı konuşmasında vatandaşlara seslenen Bakan Kasapoğlu, “Hizmet politikamızla hizmet çıtamızı çok ama çok yüksek seviyelere çıkardık. Bizleri hiçbir zaman utandırmadık. Bizler de diğerleri gibi hep size sırtımızı yasladık. Gücü sizden alıyoruz, hesabı size veriyoruz.” dedi.

Bakan Kasapoğlu, 14 Mayıs seçimlerine ilişkin şunları söyledi:

“14 Mayıs’ta ne oldu? Yedi düve bir araya geldi. İç güçler, dış güçler, masadakiler, masada olmayanlar, Türkiye’nin yapmaya çalıştığını tasarlamaya çalıştılar. Bu milletin zekasına inanamadılar.” , bu milletin öngörüsü işte Kula’daki oy oranımız Türkiye’deki oy oranımız ne yaptınız 14 Mayıs’ta bütün oyunları bir bir bozdunuz masaları dağıttınız hiçbir kurguyu dayatamadılar seni kandıramadılar zaten kandıramazlar zaten.”

AK Parti’nin 21 yıllık süreçte önüne çıkan sıkıntıları milletin desteğiyle aştığını belirten Bakan Kasapoğlu, “Cumhurbaşkanımız seçimden önce ‘Ben iktidardan başka güç tanımıyorum’ demişti. milli irade, halkımızın kimi seçerse başımızın üstünde yeri vardır.’ dedi.Seçim sonrası açıklamalarını gördünüz.Bu milletin tercihine,bu milletin tercihine bile saygı gösteremediler.İşte size havale ediyoruz.14 Mayıs’ta oyunları birer birer bozduğunuz gibi, siz de bozacaksınız. 28 Mayıs’ta en güçlü tokadı ve son vuruşu yapalım. Biz buna inanıyoruz.”

konuşmanın ardından sporkulüpler ve mahalle muhtarları, Kula’ya hizmetlerinden dolayı Bakan Kasapoğlu’na çiçek takdim etti.??????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu