Haber

Eğitim-Bir-Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanı Ercan Kurter Memur-Sen İl Başkanı Seçildi

Memur-Sen Konfederasyonu Balıkesir İl Temsilciliği toplantısında, Eğitim-Bir-Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanı Ercan Kurter oybirliğiyle il başkanı seçildi.

2 dönem Subay-Sen İl Temsilciliği görevinde bulunan Ahmet Gür bu görevinden ayrıldı ve Prof. Memur-Sen İl Temsilciliği için yeni İl Temsilcisi seçim döneminde Sen İl Başkanı.

Memur-Sen Konfederasyonu’nun Balıkesir’deki 11 iş kolunda etkinliğini ve birliğini ortaya koymak, ekonomik ve savunmada güçlü bir Memur-Sen oluşturmak amacıyla Memur-Sen İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen istişareler sonucunda, sivil toplum kuruluşu olarak Memur-Sen’e bağlı tüm üyelerin sosyal hakları. Memur-Sen İl Başkanlığı’nın Eğitim-Bir-Sen üzerinden yürütülmesinin daha verimli olacağı kanaatine varıldı. Bu durum şube liderlerinin ortak imzasıyla tutanak altına alınarak Memur-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu’na bildirildi.

Başkan Ercan Kurter, kendisine destek olan tüm konfederasyon üyesi sendika liderlerine teşekkür etti.

Konuyla ilgili Memur-Sen İl Temsilcisi Ercan Kurter şu açıklamayı yaptı:

“Memur-Sen Konfederasyonumuza bağlı Birliklerimizin Balıkesir Şube Başkanlarının ortak teveccühü ile Balıkesir Memur-Sen İl Temsilciliği bana emanet edilmiştir. Erzi, Başkan Mehmet Akif Gerboğa, Büro-Memur-Sen Lideri Halil Ateşavcı, Bem -Bir-Sen Lideri Aşkın Adışen, Toç-Bir-Sen Lideri Sayın Aycan, Enerji-Bir-Sen Lideri İsmail Kınaş, Bayındır-Memur-Sen Lideri Mehmet Alabaş, Ulaştırma Memur-Sen Liderlerimiz İbrahim’e teşekkür ederim. Demiralp ve Veysel Yavuz’a, Birlik Haber-Sen Lideri Samed Gazan’a, Kültür Memur-Sen Lideri Erdinç Bayram’a bana gösterdikleri iyilik için.Mağdurun umudu olmaya,haksızlığın karşısında haklının en gür sesi olmaya devam edeceğiz. . Görevimiz boyunca Balıkesir Memur-Sen olarak tüm liderlerimizle teşkilatlarımızın en iyi şekilde yönetilmesi için çalışacağız.Niyet hayır hayır inşallah.” – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu