Haber

AK Parti Kırşehir İl Teşkilatı Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

AK Parti Kırşehir İl Örgütü belediye başkan adaylarını tanıttı. Aday tanıtım toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, “Güç odakları bizi yolumuzdan alıkoymak için kirli oyunlara başvuruyor.”

Kırşehir Kındam Spor Salonu’nda partililere seslenen Şahin, “Ülke olarak ne zaman büyük hedeflere güçlü bir yürüyüş yapsak ve büyük hedeflere odaklansak, ülke içindeki uluslararası güç odaklarının ve onların işbirlikçilerinin de bu yola başvurduğunu görüyoruz. Bizi yolumuzdan saptıracak kirli oyunlar. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının Türkiye’si.” “21. yüzyıl hedeflerimizi, gerçek belediyecilik hedeflerimizi ilan ettik. 2023 seçimlerinden büyük bir başarıyla çıktık. Güçlü yürüyüşümüzü görenler, bizi hedeflerimizden uzaklaştırmak, yolumuzu tıkamak için yeniden çeşitli hile ve hilelere başvurmaya başladı.” dedi.

Kaos planlarını devreye sokmaya çalışıyorlar

Kırşehir’de konuşan Şahin, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bölücü terör örgütü PKK, geçtiğimiz ay Pençe-Kilit operasyonu alanında askerlerimizi şehit etti. DAİŞ teröristi İstanbul Fatih Camisi’nde imamımıza saldırarak yaraladı. Din görevlimiz, DAİŞ İstanbul’da kiliseye saldırdı, saldırı düzenlendi, en son geçen hafta İstanbul’da adliyeye saldırı oldu ve bir vatandaşımız teröristin kurşunu sonucu hayatını kaybetti. Bu kaos planlarını, bu karmaşa planlarını rafa kaldıracağız, bu oyunları bozacağız ve 31 Mart gecesi bu bölücü hainlere bir kez daha daha güçlü bir mesaj vereceğiz. Sadece ülkemiz için değil, insanlık için de zor yıllar. Büyük bir salgın felaketi yaşadık. Bu felaket ticarette büyük sıkıntılara neden oldu. Ekonomik daralmalara neden oldu. Geçen yıl bu salgından, sonuncusu diyebileceğimiz büyük bir deprem felaketiyle çıktık. yüzyılın felaketi. Çok geniş bir coğrafyayı, 11 ili, 15 milyon vatandaşı etkileyen deprem felaketini yaşadık, 53 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybetti. Ülkemizin yakın coğrafyalarındaki savaşları, çatışmaları hepimiz görüyoruz. Elbette bunların olumsuz etkileri oldu. Bu olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalıştık, gerekli önlemleri aldık, vatandaşlarımızın hayatlarını ve yaşadıkları zorlukları kolaylaştıracak adımlar attık. Emeklilerimize, işçilerimize, memurlarımıza her zaman destek olduk. “Onları enflasyonla ezdirmedik” dedi.

İl Belediye Başkanı Seher Ünsal, coşkulu kalabalığa hitaben yaptığı konuşmada, “Türkiye yüzyıla girerken inancımız tamdır. Gönülden ve hizmetle belediyecilik anlayışımızdan sapmayacağız. Milletimizin AK Parti’ye ve millete tam desteği var” dedi. bizim ittifakımız.”

Programda il merkezleri ve ilçe merkezlerine aday adaylarının tanıtımı yapıldı. Kırşehir il merkezinde Osman Arslan, Kaman ilçesinde Emre Demirci, Çiçekdağı ilçesinde Hasan Hakanoğlu, Mucur ilçesinde Osman Demir, Boztepe ilçesinde Mahmut Dalgalı, Akpınar ilçesinde Orhan Boran, Akçakent ilçesinde Yılmaz Kılıç yarışacak. – KIRŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu