Haber

2013’ten beri C. Ronaldo’nun beslenme sponsoru

Beslenme alışkanlıklarını güzelleştirme misyonuyla faaliyetlerine devam eden Herbalife Nutrition, Türkiye’de ve dünyada 200’den fazla sporcu, grup ve spor faaliyetini desteklemektedir. 2013 yılından bu yana C. Ronaldo’nun beslenme sponsoru olan Herbalife, bir triatlondur (yüzme, bisiklet, koşu olmak üzere üç branşın birleştirildiği bir spordur)  Sporcularına da destek oluyor.

Spora verdiği desteği spor bölümü ve dünya çapındaki sporcu sponsorlukları ile gösteren Herbalife Nutrition, farklı spor branşlarında Türkiye’yi dünyada temsil eden sporculara verdiği destekle öne çıkıyor. Şirket, 2014 yılından bu yana 4 kez üst üste Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan ilk Türk atlet İpek Onaran ile birlikte. Ayrıca erkekler 30-40 yaş kategorisinde “Balkan Şampiyonu” olan milli triatlet Barış İlhan’a da destek veriyor. 2021 yılında Sırbistan’da düzenlenen Triatlon Balkan Şampiyonası’nda çalışma sponsoru olarak. Ayrıca fitness, pilates ve yoga eğitmeni olan Emine Başarır Ünal, 2020 yılından itibaren Herbalife Nutrition ailesinde Fitness Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

200’den fazla sporcuya, gruba ve spor etkinliğine sponsor olun

Her zaman sporun ve sporcunun yanında yer alan Herbalife bugüne kadar özellikle C. Ronaldo, RBFA Red Flames (Belçika), Olympic Lyon Women (Fransa), Atletico de Madrid Ladies & Real Betis (İspanya), Tottenham Hotspur Women (İngiltere) olmuştur. ), Yunan Olimpiyat takımı ve beş ulusal Olimpiyat komitesi dahil olmak üzere 200’den fazla spor takımına, etkinliğe ve sporcuya sponsor oldu. 2005 yılından bu yana LA Galaxy’nin özel beslenme partneri olan marka, kulübe bugüne kadar 2,5 milyon dolarlık hayırsever bağışta bulundu.

Ronaldo için özel bir parça geliştirildi

Cristiano Ronaldo, sadece futbol yeteneğiyle değil, beslenmesine verdiği değer ve bu konuda aldığı tavsiye ve takviyelerle de dünyada performansıyla örnek gösterilen bir sporcu. Performansın beslenmeden büyük ölçüde etkilendiği gerçeğinden hareketle C. Ronaldo, 2013 yılında imzaladığı beslenme sponsorluk anlaşması ile antrenman ve beslenme ihtiyaçları doğrultusunda Herbalife ürünlerini tüketmektedir. FOOD+ 2022 ödüllerinde en yenilikçi sporcu beslenmesi çalışması.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-gulagac.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu